Nasz sklep internetowy stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej informacji czytaj. zamknij
Informacja ze sklepu
ELANCO ADTAB CAT TABLETKA NA PCHŁY I KLESZCZE DLA KOTA
Aby zamknąć kliknij w obrazek

Elanco

ELANCO ADTAB CAT TABLETKA NA PCHŁY I KLESZCZE DLA KOTA

Tabletka do rozgryzania i żucia przeciw pchłom i kleszczom dla kotów

39.99zł
 •   Wielkość opakowania: kot 2 - 8kg
 •   Produkt chwilowo niedostępny
 •   EAN: 5420036974208
Wybierz wariant:

Przeznaczenie tabletek AdTab

Tabletka przeciw pchłom i kleszczom dla kotów o wadze od 0,5 do 2 kg, w wieku powyżej 8 tygodnia życia - do rozgryzania i żucia.

Tabletka wykazuje natychmiastowe działanie bójcze i oferuje ochronę i leczenie przez 1 miesiąc (1 szt.)

Opakowanie zawiera 1 małą tabletkę przeciw kleszczom i pchłom AdTab™ 12 mg dla kotów o wadze od 0,5 do 2 kg, do stosowania od 8 tygodnia życia.   


Jak działa AdTab:
 • Na pchły - działanie rozpoczyna się w ciągu 4 godzin od rozpoczęcia podawania i trwa 1 miesiąc. Pchły obecne na zwierzęciu przed podaniem tabletki zabijane są w ciągu 6 godzin.
 • Na kleszcze - działanie rozpoczyna się w ciągu 48 godzin od rozpoczęcia podawania i trwa 1 miesiąc. Kleszcze I. Ricinus obecne na zwierzęciu przed podaniem tabletki zabijane są w ciągu 8 godzin.
Sposób użycia:
 • Należy podawać zwierzęciu raz w miesiącu wraz z karmą lub po karmieniu. Nie stosować w przypadkach nadwrażliwości na substancję czynną lub na dowolną substancję pomocniczą.
5420036974208 TABLETKI NA PCHŁY I KLESZCZE DLA KOTA
Zalety tabletek Elanco AdTab:

 • DŁUGOTRWAŁA SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA:
Tabletki przeciw pchłom i kleszczom AdTab™ zapewniają kotu ochronę przez okres 1 miesiąca.   

 • DUŻA PRZYSTĘPNOŚĆ:
Ze względu na niewielki rozmiar, atrakcyjny smak i postać do rozgryzania i żucia, tabletki przeciw pchłom i kleszczom AdTab™ są łatwe do podania. Tabletki należy podawać bezpośrednio z jedzeniem lub do 30 min. po karmieniu.   

 • ODPOWIEDNIE DAWKOWANIE:
Tabletki przeciw pchłom i kleszczom AdTab™ są dostępne w 2 dawkach dostosowanych do wagi Twojego kota.    

 • WYRÓŻNIONE PRZEZ LEKARZY WETERYNARII:
AdTab™ został nagrodzony przez weterynaryjny oddział International Cat Care, International Society of Feline Medicine (ISFM), za łatwość podawania.   

 • TROSKA O TWOJEGO PUPILA:
Podobnie jak Foresto, Advantage i inne produkty Elanco, tabletki AdTab™ przeciw pchłom i kleszczom dla kotów zostały poddane rygorystycznym testom.   

 • SZYBKIE EFEKTY:
Tabletka na kleszcze i pchły AdTab™ osiąga maksymalne stężenie we krwi w ciągu zaledwie 4 godzin, oferując tym samym niemal natychmiastową ochronę dla Twojego kota.   


AdTab™ to smaczna tabletka, która chroni przed pchłami i kleszczami przez jeden miesiąc. Dzięki niewielkim rozmiarom, postaci do rozgryzania i żucia oraz atrakcyjnemu smakowi, ten środek do stosowania wewnętrznego dla kotów jest bardzo dobrze akceptowany i łatwy do podania.  Pożegnaj się z pchłami i kleszczami dzięki smacznej tabletce do rozgryzania i żucia AdTab™.

Aktywny składnik AdTab™, lotilaner, działa na receptory nerwowe kleszczy i pcheł, oferując ochronę i skuteczne leczenie przez jeden miesiąc. Dzięki niewielkim rozmiarom, postaci do rozgryzania i żucia oraz atrakcyjnemu smakowi, ten środek do stosowania wewnętrznego dla kotów jest bardzo dobrze akceptowany i łatwy do podania. Po podaniu produktu pchły oraz kleszcze zabijane są w krótkim* czasie po ukąszeniu zwierzęcia i kontakcie z substancją czynną.  Ten środek przeciw pchłom i kleszczom jest odpowiedni dla dorosłych kotów i kociąt od 8 tygodnia życia. Ponadto, został wyróżniony za łatwość podawania przez oddział weterynaryjny International Cat Care, International Society of Feline Medicine. (ISFM).

Cechy tabletek AdTab
 • Mała tabletka do rozgryzania i żucia
 • Atrakcyjny smak
 • Wyróżniony za łatwość podawania
 • Wykazuje natychmiastowe* działanie bójcze i utrzymuje skuteczność przez jeden miesiąc
 • Skuteczne działanie przeciwko pchłom i kleszczom
 • Sprzedaż bez recepty lekarza weterynarii - produkt dostępny w sklepach zoologicznych tradycyjnych i internetowych
 • Dostępne w 2 dawkach w zależności od wagi kota
 • Produkt twórców Foresto i Advantage
*W przypadku pcheł działanie rozpoczyna się w ciągu 12 godzin od rozpoczęcia odżywiania i trwa 1 miesiąc po podaniu produktu. Pchły obecne na kocie przed podaniem produktu zabijane są w ciągu 8 godzin. W przypadku kleszczy działanie rozpoczyna się w ciągu 24 godzin od rozpoczęcia odżywiania i trwa 1 miesiąc po podaniu produktu. Kleszcze obecne na kocie przed podaniem produktu zabijane są w ciągu 18 godzin.

Skład tabletek Elanco Adtab:

Substancja czynna: Każda tabletka do rozgryzania i żucia zawiera: AdTab tabletki do rozgryzania i żucia / lotilaner (lotilanerum) (mg): dla kotów (0,5–2,0 kg) – 12 mg, dla kotów (>2,0 –8,0 kg) – 48 mg. Białe do brązowawych okrągłe tabletki do rozgryzania i żucia z brązowawymi plamkami.

NAZWA WETERYNARYJNEGO PRODUKTU LECZNICZEGO AdTab 12 mg tabletki do rozgryzania i żucia dla kotów (0,5–2,0 kg), AdTab 48 mg tabletki do rozgryzania i żucia dla kotów (>2,0–8,0 kg).

Wskazania lecznicze dla każdego z docelowych gatunków zwierząt Leczenie inwazji pcheł i kleszczy u kotów. Ten produkt leczniczy weterynaryjny wykazuje natychmiastowe i trwające 1 miesiąc działanie bójcze wobec pcheł (Ctenocephalides felis i C. canis) oraz kleszczy (Ixodes ricinus). Pchły i kleszcze muszą znajdować się na zwierzęciu i rozpocząć odżywianie w celu kontaktu z substancją czynną. NAZWA PODMIOTU ODPOWIEDZIALNEGO Elanco GmbH. Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.
Formy płatności, SSL
 
instagram-banner
 
Funpage internetowego sklepu zoologicznego Telekarma
 
Blog internetowego sklepu zoologicznego Telekarma
 

Centrum wiedzy

Przydatne informacje

Przypominacz

Zapominasz o zamówieniu karmy? Podaj nam swój email i wskaż kiedy mamy Ci przypomnieć o zamówieniu.

Newsletter

Aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach specjalnych wpisz adres e-mail:

 

POKAŻ WIĘCEJ
ZWIŃ
Dostawy
Realizacja zamówień

Zlokalizuj swoją przesyłkę

Odbiór zamówienia w Paczkomacie

Bezpieczeństwo transakcji
Telekarma społecznościowo
Telekarma.pl . Copyright 2024

Wszelkie znaki towarowe, loga producentów oraz nazwy użyte na stronach sklepu, należą do ich prawowitych właścicieli, użyte zostały jedynie w celach informacyjnych.

Zastrzeżenia prawne
Proponujemy produkty wielu marek
Proponujemy produkty wielu marek: Acana, Animonda, Arion, Bento Kronen, Bosch, Bozita, Brekkies, Brit, Chappi, Classic Cat, Classic Dog, Eukanuba, Evanger's, Felix, Gourmet, Happy Dog, Hills, IAMS, Kitekat, Mera Dog, Nutra Nuggets, Orijen, Pedigree, Profilum, Purina Cat Chow, Purina Dog Chow, Purina Pro Plan, Regal, Rinti, Royal Canin Breed, Royal Canin Feline, Royal Canin Size, Sanabelle, Sheba, Vitapol, Versele-Laga, Whiskas.
Wszelkie znaki towarowe, loga producentów oraz nazwy użyte na stronach sklepu, należą do ich prawowitych właścicieli, użyte zostały jedynie w celach informacyjnych.