- Super ceny
- Posezonowa wyprzedaż
- karmy
- higiena
- zdrowie
- akcesoria
- zabawki
- Super ceny
- Posezonowa wyprzedaż
- karmy
- higiena
- zdrowie
- akcesoria
- zabawki
- pokarmy dla gryzoni
- kolby dla gryzoni
- higiena
- zdrowie
- akcesoria
- zabawki
- pokarmy dla ptaków
- kolby dla ptaków
- higiena
- zdrowie
- akcesoria
- zabawki
- dokarmianie ptaków
ARCHIWUM ODPOWIEDZI NA PYTANIA DO LEKARZA WETERYNARII
dział: żywienie | choroby | profilaktyka | dermatologia | wychowanie | higiena | okulistyka | aparat ruchu | hodowla | rozród | diagnostyka | układ trawienny | stomatologia | układ oddechowy | układ krążenia | układ moczowy | choroby zakaźne | różne | wszystkie
żywienie
Mój piesek Yorkshire Terier ma 2 miesiące.Ostatnio przez cały dzień nie chce jeść,a gdy coś zje to zwymiotuje.Rano robił też rzadką kupę ale mu przeszło.Jest osowiały i ciągle leży.Noi
czasami pije wodę.Zastanawiam się co mu jest i czy
czasami pije wodę.Zastanawiam się co mu jest i czy
Podejrzewam niestrawność żołądkowo-jelitową wywołaną błędem żywieniowym, zarobaczeniem lub np. chorobą wirusową. Radzę udać się z psem do lekarza weterynarii w celu przebadania psa i wprowadzenia odpowiedniego...
żywienie
Anna
mam pytanie co może mu dolegać jeśli nie chce jeśc.był dwa razy odrobaczany.mam yorka.bo raz zje drugi raz nie niewiem czy mam badania zrobić prosze o pomoc.
Nie wiem w jakim jest wieku Pani pies. Jeżeli jest szczeniakiem to powinien otrzymywać pokarm przeznaczony dla szczeniąt mini ras dobrany w odpowiedniej ilości-dawce dziennej. Nie należy psa dokarmiać innym rodzajem...
profilaktyka
Wiktoria
Witam1Mam 4małe kotki i maja juz 1 miesiąc.Martwię się bo jeden z nich nie chce jeść mleka ,wogóle nie płacze , i chowa się cały czas do szczeliny którą ma koło spania. Boję się że z nim dzieje się coś niedobrego. Proszę o pomoc! Dzięk
W takiej sytuacji należy bezwłocznie udać się z nim na badanie kliniczne do lekarza weterynarii. Kotki i ich mama powinny być już również odrobaczone.
profilaktyka
Urszula
Owczarek niemiecki od jakiegoś czasu przestał się "uśmiechać". Jest aktywny, chętny do zabawy, ale nie ma w nim dotychczasowej radości. Ma taki smutny pysk. Zjada tyle co dotychczas, a mocno schudł.
Radzę aby lekarz weterynarii zbadał psa. Radzę go również odrobaczyć.
wychowanie
Ula
Mam 17 miesięcznego owczarka niemieckiego. Bardzo spokojny chowany razem z dziećmi pies. Niestety nie zna żadnych komend ani poleceń. Czy jest szansa żeby jeszcze czegoś się nauczył? Ile trzeba poświęcić temu czasu?
Z psem w takim wieku można rozpocząć szkolenie w szkole dla psów pod okiem doświadczonego tresera.
układ trawienny
Izabela
Od pewnego czasu mój pies nie czuje albo specjalnie nie chce robic kupki w momencie kiedy powinnien juz ja robic zaczyna sikac tym samym 'wciska ja sobie do srodka' czy powinnam sie tym martwic ??mam wrazenie jak by nie byl swiadomy ze chce kup
Z Pani opisu wynika, że pies ma problemy z oddawaniem stolca. Przyczyn może być wiele np.
nieodpowiednie karmienie np. kośćmi
powiększone i zatkane zatoki przyodbytowe
powiększona prostata jeżeli jest to samiec...
nieodpowiednie karmienie np. kośćmi
powiększone i zatkane zatoki przyodbytowe
powiększona prostata jeżeli jest to samiec...
układ trawienny
Basia
Moja kotka ma 8 miesięcy. W marcu była sterylizowana. Karmię ją karmą Royal Canin dla kotek sterylizowanych. Oddaje stolec 2 -3 razy na dzień. Czy to normalne? Czy jest chora? Czy ma tylko szybka przemianę materii? Czy konieczna jest wizyta u weter
Jeżeli nie jest dokarmiana innym pokarmem a stolec jest prawidłowej konsysytencji i ponadto kotce dopisuje apetyt to nie ma podstaw do zmartwień. Radzę tylko systematycznie co parę miesięcy odrobaczać zwierzę.
profilaktyka
Mój kot 6 miesięcy czasem jeździ zadem po dywanie, nie pozostawia żadnych widocznych śladów wychodzi na dwor czym to jest spowodowane? co mam jakos reagowac jest to problem zrdowotny czy wychowawczy?
dziekuje za odpowiedz
dziekuje za odpowiedz
W takiej sytuacji radzę odrobaczyć kota.
profilaktyka
Mix
Brzydki zapach z pyska u kota. Ma 6 miesięcy. Je zarówno suchą jak i mokrą karmę czy to jest oznaka że należy go odrobaczyć? Jak często nalezy to robic? Dziekuje i Pozdrawiam
Radzę odrobaczyć kota a po dwóch tygodniach warto powtórzyć zabieg.
żywienie
Joanna
Czy przy uszkodzeniu wątroby u psa (labladora) po babeszjozie i przy podawaniu leków wątrobowych, konieczne jest żywienie psa Hepaticiem? Czy też wystarczy inna karma specjalistyczna?
Po przebytej Babeszjozie a także w jej trakcie wskazane jest aby pies przyjmował pokarm w postaci tzw. diety weterynaryjnej-leczniczej tu przy niewydolności wątroby. Długość stosowania tej karmy zależy od wyników...
Nie znalazłeś odpowiedzi na interesujący Cię temat?
Zadaj pytanie lekarzowi weterynarii.














