Nasz sklep internetowy stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej informacji czytaj. zamknij
Informacja ze sklepu

Nowe produkty firmy Beaphar już w ofercie Telekarmy!!!

beaphar
Beaphar jest nastawioną na rozwój, produkcję i marketing organizacją wytwarzającą kompletną gamę produktów dla zdrowia i pielęgnacji zwierząt domowych. Firma została założona w roku 1943 przez Bernarda Aa i do dnia dzisiejszego jest własnością rodziny. Dzięki niesamowicie szerokiej ofercie Beaphar zajmuje bardzo silną pozycje zarówno na rynku europejskim jak i światowym. Produkty wytwarzane w Holandii są eksportowane do 86 krajów na całym świecie i dystrybuowane przez wyłącznych importerów. W krajach takich jak: Holandia, Francja, Niemcy, Polska, Wielka Brytania, Belgia, Czechy i Hong Kong, Węgry, SZwajcaria, Włochy, znajdują się filie dystrybucyjne stanowiące współwłasność firmy. W ofercie znajduje się ponad 800 różnych produktów przeznaczonych do sprzedaży w specjalistycznych sklepach zoologicznych.

Wszystkie produkty wytwarzane są w posiadającej licencję GMP jednostce produkcyjnej w Raalte w Holandii. Inwestycje w nowoczesne maszyny sprawiają, iż produkcja utrzymywana jest na wysokim poziomie, a produkty charakteryzują się zawsze najwyższą jakością.Produkując 14 milionów obroży przeciwpchłowych rocznie Beaphar zajmuje bezsprzecznie pozycję światowego lidera w tej dziedzinie.
W ofercie firmy znajduje się ponad 800 różnych specjalistycznych produktów, a każdy z nich jest wytwarzany dzięki nowoczesnemu i stale rozbudowywanemu parkowi maszyn i urządzeń. Wiele z nich to urządzenia zaprojektowane i wykonane specjalnie na zlecenie Beaphar.

Firma dokłada wszelkich starań, aby procesy produkcyjne były coraz sprawniejsze, a jakość produktów coraz wyższa. GMP logo NLW Holandii BEAPHAR jest jedną z pierwszych weterynaryjnych firm farmaceutycznych, nad którą nadzór sprawuje Ministerstwo Zdrowia Publicznego Holandii. GMP (Good Manufacturing Practise – Dobra Praktyka Produkcyjna) oznacza, że wszystkie procesy, które mają miejsce w firmie są kontrolowane przez niezależne instytucje. Dotyczy to wszystkich etapów produkcji. Kontroli podlegają więc zarówno dostawcy surowców, jak i proces przetwarzania  a także konserwacja produktów i ich przechowywanie lub nawet dostarczanie informacji o produkcie.

« poprzednia archiwum następna »
Formy płatności, SSL
 
instagram-banner
 
Funpage internetowego sklepu zoologicznego Telekarma
 
Blog internetowego sklepu zoologicznego Telekarma
 

Centrum wiedzy

Przydatne informacje

Przypominacz

Zapominasz o zamówieniu karmy? Podaj nam swój email i wskaż kiedy mamy Ci przypomnieć o zamówieniu.

Newsletter

Aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach specjalnych wpisz adres e-mail:

 

POKAŻ WIĘCEJ
ZWIŃ
Dostawy
Realizacja zamówień

Zlokalizuj swoją przesyłkę

Odbiór zamówienia w Paczkomacie

Bezpieczeństwo transakcji
Telekarma społecznościowo
Telekarma.pl . Copyright 2024

Wszelkie znaki towarowe, loga producentów oraz nazwy użyte na stronach sklepu, należą do ich prawowitych właścicieli, użyte zostały jedynie w celach informacyjnych.

Zastrzeżenia prawne
Proponujemy produkty wielu marek
Proponujemy produkty wielu marek: Acana, Animonda, Arion, Bento Kronen, Bosch, Bozita, Brekkies, Brit, Chappi, Classic Cat, Classic Dog, Eukanuba, Evanger's, Felix, Gourmet, Happy Dog, Hills, IAMS, Kitekat, Mera Dog, Nutra Nuggets, Orijen, Pedigree, Profilum, Purina Cat Chow, Purina Dog Chow, Purina Pro Plan, Regal, Rinti, Royal Canin Breed, Royal Canin Feline, Royal Canin Size, Sanabelle, Sheba, Vitapol, Versele-Laga, Whiskas.
Wszelkie znaki towarowe, loga producentów oraz nazwy użyte na stronach sklepu, należą do ich prawowitych właścicieli, użyte zostały jedynie w celach informacyjnych.