Nasz sklep internetowy stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej informacji czytaj. zamknij
Informacja ze sklepu

Pomagaj z VetoquinolCzworonogi są oddanymi i wiernymi kompanami. Pielęgnowana więź może przerodzić się w piękną przyjaźń. Niezależnie od tego, czy spędzacie czas aktywnie biegając po parku, czy leniuchując w domu – bycie blisko siebie jest największym szczęściem i najlepszą formą codziennej terapii.
 
Czy wiesz, że bliskość zwierzaków potrafi zdziałać cuda?  Wszechstronne działanie czworonogów na ludzi wykorzystywane jest w dogoterapii i felinoterapii, bazującej na więzi tworzącej się między pacjentem a zwierzęciem.
 
Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom od lat bazuje na tej relacji, wspomagając dogoterapią edukację dzieci, rehabilitację i terapię osób z niepełnosprawnością, osób starszych, osób z chorobami psychicznymi. Psi terapeuci odwiedzają miejsca i osoby, które potrzebują ich bliskości. Wspierają małych pacjentów z Centrum Zdrowia Dziecka, Kliniki Budzik oraz innych szpitali i placówek. A co w tym wszystkim jest najpiękniejsze? Stowarzyszenie pomaga dzieciom i dorosłym w szpitalach nieodpłatnie. Potrzebne są pieniądze na dojazdy, przygotowanie terapeuty i zwierzęcia. Dlatego Vetoquinol, znając wartość więzi między ludźmi a czworonogami, angażuje się w pozyskanie funduszy na tę bezcenną inicjatywę!
 
Teraz kupując Caniviton, Otifree, Kerabol Biotin i Bezo-pet pomagasz, ponieważ Vetoquinol przekaże 1% na rzecz Stowarzyszenia Zwierzęta Ludziom. Wybierając te produkty, pielęgnujesz więc nie tylko zdrowie swojego pupila, ale też pielęgnujesz dobro, wspomagając zdrowie fizyczne i psychiczne podopiecznych Stowarzyszenia.
 
Razem mamy wpływ na powrót do zdrowia, lepszą i bardziej skuteczną rehabilitację, terapię i edukację!
 
Akcję wspiera Agnieszka Cegielska – pogodna osobowość telewizyjna, znana z uwielbienia życia w zgodzie z naturą, troski o zdrowie całej swojej rodziny, także jej czworonożnych członków.
 

„Podczas gdy my jesteśmy profesjonalistami
w pielęgnowaniu więzi i szczęścia naszych pupili,
Vetoquinol profesjonalnie pielęgnuje ich zdrowie,
by to szczęście trwało jak najdłużej,
i wspiera profesjonalistów tam,
gdzie są najbardziej potrzebni!”


↓ VETOQUINOL CANIVITON FORTE PLUS PREPARAT NA STAWY DLA PSA ↓ 
↓ VETOQUINOL KERABOL BIOTIN KROPLE DLA PSA I KOTA na poprawę sierści ↓ 
↓ VETOQUINOL CANIVITON PROTECT PREPARAT NA STAWY DLA PSA ↓ 
↓ VETOQUINOL OTIFREE PŁYN DO CZYSZCZENIA USZU PSA I KOTA ↓ 
« poprzednia archiwum następna »
Formy płatności, SSL
 
instagram-banner
 
Funpage internetowego sklepu zoologicznego Telekarma
 
Blog internetowego sklepu zoologicznego Telekarma
 

Centrum wiedzy

Przydatne informacje

Przypominacz

Zapominasz o zamówieniu karmy? Podaj nam swój email i wskaż kiedy mamy Ci przypomnieć o zamówieniu.

Newsletter

Aby otrzymywać informacje
o nowościach i ofertach specjalnych wpisz adres e-mail:

 

POKAŻ WIĘCEJ
ZWIŃ
Dostawy
Realizacja zamówień

Zlokalizuj swoją przesyłkę

Odbiór zamówienia w Paczkomacie

Bezpieczeństwo transakcji
Telekarma społecznościowo
Telekarma.pl . Copyright 2022

Wszelkie znaki towarowe, loga producentów oraz nazwy użyte na stronach sklepu, należą do ich prawowitych właścicieli, użyte zostały jedynie w celach informacyjnych.

Zastrzeżenia prawne
Proponujemy produkty wielu marek
Proponujemy produkty wielu marek: Acana, Animonda, Arion, Bento Kronen, Bosch, Bozita, Brekkies, Brit, Chappi, Classic Cat, Classic Dog, Eukanuba, Evanger's, Felix, Gourmet, Happy Dog, Hills, IAMS, Kitekat, Mera Dog, Nutra Nuggets, Orijen, Pedigree, Profilum, Purina Cat Chow, Purina Dog Chow, Purina Pro Plan, Regal, Rinti, Royal Canin Breed, Royal Canin Feline, Royal Canin Size, Sanabelle, Sheba, Vitapol, Versele-Laga, Whiskas.
Wszelkie znaki towarowe, loga producentów oraz nazwy użyte na stronach sklepu, należą do ich prawowitych właścicieli, użyte zostały jedynie w celach informacyjnych.